Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Игра на думи
Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 EmptyПет Окт 21, 2011 10:17 am by Таша Озера

» Да преброим до 1000
Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 EmptyПет Окт 21, 2011 10:16 am by Таша Озера

» Да преброим до 0
Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 EmptyПет Окт 21, 2011 10:16 am by Таша Озера

» Партньор за РП ?
Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 EmptyНед Сеп 18, 2011 2:09 pm by Натали Хоуп

» Герои на дампирите
Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 EmptyПет Сеп 16, 2011 11:56 pm by Lissa

» Малката къща на Беликов
Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 5:35 pm by Dimitri Belikov

» Кристалното езеро
Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 EmptyНед Авг 28, 2011 5:37 pm by Rose Hathaway

» Търси се ...
Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 1:23 pm by Лекси Джоунс

» Спалнята на пазител Беликов.
Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 EmptyЧет Юни 02, 2011 3:38 pm by Rose Hathaway

Similar topics
    Май 2024
    ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

    Календар Календар


    Спалнята на пазител Беликов.

    2 posters

    Страница 2 от 2 Previous  1, 2

    Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Dimitri Belikov Вто Май 17, 2011 3:46 pm

    Започна да ме целува не го очаквах,тя бе много палава не го очаквах от първия път.
    -Какво си наумила Роза?
    Беше ми много любопитно,а целувките и ставаха все по страстни. Наблюдавах я и ми бе любопитно,какво иска да направи.
    Dimitri Belikov
    Dimitri Belikov
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 106
    Reputation : 0
    Join date : 12.04.2011

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Rose Hathaway Вто Май 17, 2011 4:26 pm

    Погледнах го ,в очите му се четеше объркване и сякаш ми казваха,"Не няма да го направиш",а моите му отговаряха "напротив,само гледай".
    - Да направя същото ,каквото и ти с мен,не си ли личи -казах и се засмях,а устните ми се съсредоточаваха върху кожата му ,все по-надолу и по -надолу...
    Rose Hathaway
    Rose Hathaway
    The Big Boss
    The Big Boss

    Брой мнения : 148
    Reputation : 1
    Join date : 08.04.2011

    http://darklightrpgforum.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Dimitri Belikov Вто Май 17, 2011 4:37 pm

    Треперех от нейните целувки но не очаквах да стигне толкова надолу.
    -Не е нужно Роза!
    Не наех до сега нито една жена не беше правила това с мен. Опитах се да я придърпам:
    -Роза моля те!
    Dimitri Belikov
    Dimitri Belikov
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 106
    Reputation : 0
    Join date : 12.04.2011

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Rose Hathaway Вто Май 17, 2011 5:05 pm

    - Няма да хапя любов моя,поне не силно-засмях се.Бях чувала ,че на мъжете им харесва ,а щом на мен ми беше толкова хубаво,значи и на него щеше да е . Засмуках го ,преди да ме е отместил,той простена.Вкусът му беше странен,но ми харесваше ,леко го гризнах и обличах върхът на члена му,това го накара,да помръдне.Беше прекалено сладко чувство,да го имам в ръцете си.
    Rose Hathaway
    Rose Hathaway
    The Big Boss
    The Big Boss

    Брой мнения : 148
    Reputation : 1
    Join date : 08.04.2011

    http://darklightrpgforum.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Dimitri Belikov Вто Май 17, 2011 5:11 pm

    Но тя искаше да продължи и,когато той се отказа в устата и изстенах от удоволствие. Това беше невероятно възбуждащо,устните и се задвижиха играеше си с него и той се втвърди ужасно много,като дори започна да пулсира. Простенах от удоволствие,което трябваше да я насърчи и че ми харесваше:
    -Роза..
    Оставих я да прави каквото иска,защото ужасно много ми хареса.
    Dimitri Belikov
    Dimitri Belikov
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 106
    Reputation : 0
    Join date : 12.04.2011

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Rose Hathaway Вто Май 17, 2011 5:51 pm

    По реакциите , разбрах че му харесва,макар,че в началото беше готова да ме спре,сега бях абсолютно сигурна ,че не го искаше.Езикът ми се въртеше по целият му член,като все по-дълбоките му стенания,ме караха на продължвам,пулсираше диво,беше ме страх,че ще изгубя твърдостта ,му за това спрях.
    - Това дава ли отговор,на въпроса ти ,колко много го искам...-казах
    Rose Hathaway
    Rose Hathaway
    The Big Boss
    The Big Boss

    Брой мнения : 148
    Reputation : 1
    Join date : 08.04.2011

    http://darklightrpgforum.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Dimitri Belikov Вто Май 17, 2011 5:58 pm

    -Ужасно много!
    Казах почти през зъби,защото това,че спря малко ме остави с затаен дъх. Прехапах устни,той пулсираше и чакаше нейното действие:
    -Искам те мила...
    Дишах тежко и я дръпнах към мен,за да я целуна диво.
    Dimitri Belikov
    Dimitri Belikov
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 106
    Reputation : 0
    Join date : 12.04.2011

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Rose Hathaway Вто Май 17, 2011 6:06 pm

    Той ме дръпна към него ,с което се озова отново в мен.Беше ми толкова хубаво ,толкова силно го исках,задвижих се ,за да му е хубаво и на него.Не знаех,как до сега съм живяла без да го правя,това беше просто велико чувство,движехме се в един ритъм и стенехме,вече не ми пукаше дори сега ,да ни открият ,аз вече му принадлежах и той на мен ,никой нямаше да ни раздели,без да ни убие.
    Rose Hathaway
    Rose Hathaway
    The Big Boss
    The Big Boss

    Брой мнения : 148
    Reputation : 1
    Join date : 08.04.2011

    http://darklightrpgforum.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Dimitri Belikov Сря Май 18, 2011 11:27 am

    Тя се движеше,харесваше и и това ми доставяше невероятно удоволствие. От този момент знаех,че аз ще пазя нея,а тя ще Пази Лиса. Нямаше да позволя нищо да и се случи,щях да се откажа да бъда пазител на някой и просто щях да бъда,след Роза. Нямаше да позволя на никой да я докосне с пръст,щях да бъда с нея,дори това да беше последното,което можех да направя. Гледах я и и се наслаждавах,тя се извиваше така както на нея и харесва,като ме караше и аз да полудея и то невъобразимо много.
    Dimitri Belikov
    Dimitri Belikov
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 106
    Reputation : 0
    Join date : 12.04.2011

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Rose Hathaway Сря Май 18, 2011 3:44 pm

    Толкова ми бе хубаво с него,че не можеше да е повече.Стенех толкова шумно,а на моменти потисках виковете си ,с устните му,като ги целувах бясно.Можеха да ни чуят ,но точно сега в този момент,това нямаше никакво значение.Той бе в мен и ме водеше към Рая.
    - Страх..о...тен... си !-казах,като дишах толкова тежко и говорех накъсано.
    Rose Hathaway
    Rose Hathaway
    The Big Boss
    The Big Boss

    Брой мнения : 148
    Reputation : 1
    Join date : 08.04.2011

    http://darklightrpgforum.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Dimitri Belikov Сря Май 18, 2011 4:07 pm

    И без това ме мислеха за женкар,макар това да не бе вярно едва ли някой,щеше да ме безпокой. Но сега нямаше никой всички тренираха или учеха. Хванах я за дупето,като я задвижих още по диво. Преобърнах я,защото исках да аз да съм над нея. Задвижих се,като забързах до толкова че да накарам да полудее. Заглушавах с целувки нежните и викове,гледах всяко нежно чувство,което се изписваше по лицето и.
    Dimitri Belikov
    Dimitri Belikov
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 106
    Reputation : 0
    Join date : 12.04.2011

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Rose Hathaway Сря Май 18, 2011 5:01 pm

    Чувствах с всяка фибра,на тялото си ,всяка негова частица ,как се раздава за мен и това чувство беше невероятно.Движехме се все по-бързо ,когато все контрола,направо прехапах устни ,точно когато си мислех,че мече знам всичко ,той ми откриваше нов свят.Не знаех ,на кой свят се намирам и не исках никога това чувство да свърши.Но оргазмът ми дойде твърде бързо,че кой ми устоял на това ?
    Rose Hathaway
    Rose Hathaway
    The Big Boss
    The Big Boss

    Брой мнения : 148
    Reputation : 1
    Join date : 08.04.2011

    http://darklightrpgforum.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Dimitri Belikov Сря Май 18, 2011 5:32 pm

    Още един невероятен край,за този ден. Този ден щеше да се помни ужасно дълго. Притиснах я до мен и се превъртях,каро я оставих да лежи на гърдите ми,бе толкова лека,че почти не я усещах:
    -Това е най-хубавия ми ден дори преди първата ми гръмотевица.
    Дишах още така диво,целунах я.
    Dimitri Belikov
    Dimitri Belikov
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 106
    Reputation : 0
    Join date : 12.04.2011

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Rose Hathaway Чет Юни 02, 2011 1:48 pm

    - Да и моят ,не мислех,че някога ще се случи между нас ,Дмитирй,ти си повече от идеален.-усмихнах се и продължих да си лежа на тялото му,толкова още горещо.Галех нежно ,силните му гърди ,а кожата му настръхваше ,при допирът на пръстите му.
    - Толкова е хубаво ,че мога да остана така ,цяла вечност.но вече трябва да тръгвам,не искам някой да ни хване.-Станах да потърся дрехите си.
    - Но ми обещай нещо ,че ще го направим пак -усмихнах се .Надявах ,се да не му,се сторя прекалено дръзка.
    Rose Hathaway
    Rose Hathaway
    The Big Boss
    The Big Boss

    Брой мнения : 148
    Reputation : 1
    Join date : 08.04.2011

    http://darklightrpgforum.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Dimitri Belikov Чет Юни 02, 2011 2:03 pm

    Докато се обличаше я придърпах към мен и я целунах няколко пъти,като я обърнах към мен:
    -Ще го направим пак и пак...
    Като всяко пак бе придружено с една целувка. След това я пуснах да се облече,докато я гледах погалих тялото си съвсем неусетно и казах:
    -Иска ми се да останеш през деня с мен!
    Dimitri Belikov
    Dimitri Belikov
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 106
    Reputation : 0
    Join date : 12.04.2011

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Rose Hathaway Чет Юни 02, 2011 2:38 pm

    - На мен също ,при това страшно много ,но и без това тук рискувахме вече толкова много.Но какво ще кажеш да излезем навън и някъде в гората...-не довърших не беше нужно ,цялата се изчервих,винаги съм била луда глава,но аз не правех такива предложения,какво ми ставаше.Бях полудяла.
    Rose Hathaway
    Rose Hathaway
    The Big Boss
    The Big Boss

    Брой мнения : 148
    Reputation : 1
    Join date : 08.04.2011

    http://darklightrpgforum.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Dimitri Belikov Чет Юни 02, 2011 3:05 pm

    -Не днес мила утре!
    Приближих се и я целунах,сложих хавлията отново на кръста си,приближих се към вратата още не се бяха върнали от часовете. Нямаше никой по коридорети,целунах я отново и казах:
    -Върви и внимавай Роза,ще се видим утре.
    Погалих я по бузата.
    Dimitri Belikov
    Dimitri Belikov
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 106
    Reputation : 0
    Join date : 12.04.2011

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Rose Hathaway Чет Юни 02, 2011 3:38 pm

    На устните ми застина едно "защо " ,но сигурно имаше основателна причина.
    - Добре ще те чакам-казах и понечих на напусна стаята ,огледах се първо хубаво,за да видя,дали няма никой.След което се върнах за да го целуна за последен път ,за днес ,така страстно ,че за малко отново да се съблека и да остана.
    Rose Hathaway
    Rose Hathaway
    The Big Boss
    The Big Boss

    Брой мнения : 148
    Reputation : 1
    Join date : 08.04.2011

    http://darklightrpgforum.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Спалнята на пазител Беликов. - Page 2 Empty Re: Спалнята на пазител Беликов.

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 2 от 2 Previous  1, 2

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите