Vampire Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Игра на думи
Беседката. EmptyПет Окт 21, 2011 10:17 am by Таша Озера

» Да преброим до 1000
Беседката. EmptyПет Окт 21, 2011 10:16 am by Таша Озера

» Да преброим до 0
Беседката. EmptyПет Окт 21, 2011 10:16 am by Таша Озера

» Партньор за РП ?
Беседката. EmptyНед Сеп 18, 2011 2:09 pm by Натали Хоуп

» Герои на дампирите
Беседката. EmptyПет Сеп 16, 2011 11:56 pm by Lissa

» Малката къща на Беликов
Беседката. EmptyПон Авг 29, 2011 5:35 pm by Dimitri Belikov

» Кристалното езеро
Беседката. EmptyНед Авг 28, 2011 5:37 pm by Rose Hathaway

» Търси се ...
Беседката. EmptyЧет Юни 30, 2011 1:23 pm by Лекси Джоунс

» Спалнята на пазител Беликов.
Беседката. EmptyЧет Юни 02, 2011 3:38 pm by Rose Hathaway

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Беседката.

3 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Беседката. Empty Беседката.

Писане by Lissa Dragomir Съб Апр 09, 2011 12:47 am

Беседката. Gi_1

Беседката беше разположена зад академията, закътана в гората. Малцина знаеха за нея, но точно поради това тук беше спокойно и приятно място за отдих или размисъл.
Lissa Dragomir
Lissa Dragomir
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 08.04.2011

https://vampire-academy-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Пон Май 16, 2011 12:30 pm

Отидох до беседката,след като снощи всички ме бяха видели с Лиса Драгомир и бяха опулили очи,сега бях в наистина готино настроение.Заспах с него и се събудих ,усмихвах се и днес дори всички шушукания,нямаха значение,ама какво ми ставаше,твърде насериозно взимах вниманието ѝ.Знаех,че тя никога няма да ми бъде приятел и но и добър познат също ме устройваше.Надявах се да я видя отново.Бях се загледал ,в безоблачното небе ,беше малко след залез и гледката наистина беше прекрасна,с риск,да ме болят очите ,бях тук и съзерцавах,как небето се обагряше в червено.
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Пон Май 16, 2011 12:37 pm

След като се бях наспала повече от добре реших да се разходя. Бях излязла на двора и се разхождах, като неусетно бях стигнала до по-закътаните му части. По време на кратката ми разходка Натали се опита да ме убеди да побърборя с нея и приятелките й, обаче знаех че ще е за някоя клюка, а точно това не харесвах. Реших да мина покрай беседката, веднъж когато се бях изгубила случайно я бях видяла и в някои случаи идвах тук.
-Само да не си помислиш, че те следя - казах, заставайки пред Кристиан и се усмихнах. Седнах и се огледах наоколо.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Пон Май 16, 2011 1:26 pm

Усмихнах се .
- Бих бил поласкан,ако ме следите ,госпожице Драгомир,но знам,че не е така,за какво ви е един неудачник.-Намръщих се,но тогава небето стана още по-ярко.Хванах я за ръка.
- Ела ,Лиса да видиш-посочих на горе.
- Не ми се връзвай,на глупостите-продължавах,да я държа.
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Пон Май 16, 2011 1:31 pm

Седнах до него и погледнах към небето. За секунди затаих дъх, беше страхотно.
-Красиво е - казах, докато погледът ми се рееше.
После обърнах погледа си към него.
-Господин Озера, ако споменете още веднъж, че сте неудачник, ще ви изоставя сам тук, в компанията на птиците - казах уж сериозно, като преплетох пръстите си с неготиве.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Пон Май 16, 2011 2:20 pm

- Не го прави-казах и стиснах,малко по-силно пръстите ѝ.Беше ме страх,да не си тръгне.
- ще спра,да се обиждам,радвам се ,че и ти мислиш така-Наведох се към нея,но се отдръпнах,щом срещнах очите ѝ,какво си мислех,че би желала,да я целуне ,някой,като мен,след като можеше да има всички мъже в академията ,а и отвъд нея ?
- Извинявай-казах,беше неловко
- Залитнах.-усмихнах се.
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Пон Май 16, 2011 2:35 pm

-Няма да го направя - казах.
Когато се приближи към мен, сякаш привлечена от погледа му аз също се приближих към него, но след малко се отдръпна, оправдавайки се че е залитнал. Сведох поглед за момент и после отново надигнах глава. Отдръпнах се назад, може наистина да е залитнал, не очаквах да ми обърне внимание, различно като на позната.
-Случва се - казах на последните му думи и повдигнах рамене.
Пресегнах се и си откъснах едно листо, като започнах да го подмятам между пръстите си и да го късам.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Пон Май 16, 2011 3:17 pm

Тя се беше приближила,да не би да очакваше ,да я целуна ? Имах ли смелост,да го направя,не исках да я изгубя,тя беше страхотен приятел,но ме привличаше неудържимо,не мислех,докато тя си играеше с листото,хванах нежно косатата ѝ и тя мина между пръстите ми,наведох се и я целунах диво.Знаех,че така можех да съсипя всичко ,но въпреки това рискувах.
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Пон Май 16, 2011 3:48 pm

Докато си играех с листото, усетих как дистанцията между нас се скъсява и след секунди Кристиан ме беше притиснал в жадна целувка. Мозъкът ми отказваше да мисли трезво, знаех че беше грешка, една хубава грешка. Зарових пръсти в косата му и го придърпах по-близо до себе си, задълбочавайки още малко целувката.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Пон Май 16, 2011 4:37 pm

Не можех да повярвам,тя не само не ме отблъсна,но и ме притегли по-силно.Зарови пръсти в косата ми ,нима и тя го бе искала ? Удължаваше целувката ни ,не че аз имах намерение,скоро да я пусна,но почна да не ми достига въздух.Засмях се леко като се отделих от устните ѝ.
- Това,беше невероятно,но мислех,че не ме харесваш ,не и така...-казах и я погледнах право в очите.
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Пон Май 16, 2011 4:45 pm

-Дори аз самата не знаех - казах му и го погледнах.
Погледите ни се засякоха и неусетно се приближих към него открадвайки си една сладка и кратка целувка.
-Но и аз мислех че гледаш на мен като на.. позната. - казах с еко объркан тон и го погледнах.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Пон Май 16, 2011 5:15 pm

- Лиса...Да така ,беше до сега-целунах я отново.Но какво правех,щях да и съсипя репутацията ,ако я видеха с мен.И все пак се надявах.
- Знам че никой,не би подкрепил подобен съюз и че може и теб да те намразят ,покрай мен... Но Лиса съгласна ли си да си ми приятелка ?-усмихнах се ,сега беше времето да те отреже нахалник такъв ,чух вътрешния си глас.
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Пон Май 16, 2011 5:22 pm

-На мен не ми пука от мненията, нито от шушуканията - казах. И беше точно така, ако трябваше да се впечатлявам от всяка клюка, досега да съм си съсипала психиката.
-Съгласна съм - казах му и не последваха повече думи. Придърпах го за поредната целувката, даваща още по красноречив отговор на въпроса му.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Пон Май 16, 2011 5:39 pm

Не можеше да съм по щастлив,да не би да сънувах ? Какво беше намерила в мен,вярно бях симпатичен,но пък репутацията ми беше съсипана.Но изглеждаше Лис,не се интересуваше от тези неща.Целуваше ме хем страстно хем нежно прегърнах я ,галех косите ѝ и се наслаждавах на мекотата им.
- Толкова си красива-казах,като се откъснах от устните ѝ.
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Вто Май 17, 2011 11:23 am

-Просто съм една от многото - казах му и се усмихнах.
-Ако се огледаш около себе си, ще видиш толкова много красиви моройки, че ще забравиш че си ми го казал - казах и се облегнах на пейката. Обърнах се към него и го погледнах, не исках този ден да свършва.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Вто Май 17, 2011 1:42 pm

- Не е така,казах ти го ти си специална-погалих нежно косите ѝ,след което я придърпах и я гушнах ,исках да я чувствам близо до мен.
- Ти си най-красивата,повярвай виждал съм ги всичките,но само ти караш сърцето ми да спре-целунах нежно челото ѝ и галех косите ѝ,толкова меки и нежни като коприна,а и тя ухаеше толкова хубаво.
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Вто Май 17, 2011 2:02 pm

Сгуших се в него, отпускайки глава на рамото му. В прегръдките му се чувствах сигурна, както почти никога досега. Страхувах се, че ще започна да изпитвам силни чувства и после може да ме нарани, но сега мислех за момента и ако можех да накарам времето да спре бих го направила.
-И ти си специален - казах му и наум добавих за мен.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Вто Май 17, 2011 2:49 pm

Радвах се ,на думите ѝ,надявах се наистина да го чувства.Беше толкова нереално,как само за две срещи и вече се бях влюбил в нея.Да бях я виждал много пъти,но никога дори,не съм си помислял,че може да ми обърне внимание.
- Лиса всичко е толкова хубаво,аз съм толкова щастлив,страх ме е да не се събудя и да се окаже само хубав сън .
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Вто Май 17, 2011 3:02 pm

Обърнах поглед към него.
-Аз също. Но ако е сън не искам да се събуждам - казах и го прегърнах, сякаш опитвайки се до за задържа да не си тръгне сега и да ме остави сама. Но ако реши да си тръгне, по-добре щеше да е да бъде сега, а не когато не мога не без него.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Вто Май 17, 2011 4:29 pm

- И да е сън,ще съм щастлив-казах
- А ако не е два пъти повече-Отново я придърпах към себе си.
- Може да ти се струвам адски нахален,но не мога без да те целувам вече.-Целунах я така,че да потрепери в ръцете ми,устните ѝ бяха като еликсир,а аз толкова жаден за тях.
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Вто Май 17, 2011 11:54 pm

-Само два пъти - попитах го на шега и се усмихнах.
Придърпа ме и ме целуна, една страстна огнена целувка, караща сърцето ми да препуска като лудо.
-Кристиан, мисля че.. - започнах да говоря, подбирайки следващите си думи. Не знаех дали да му кажа, но в крайна сметка нищо не губех.
-.. че се влюбвам в теб, колкото и странно да звучи предвид това че сме се срещали толкова малко. Но ако просто искаш да се позабавляваш с мен, по-добре си върви сега - казах му с объркан тон. Просто след някакви връзки, колкото и дълго или кратко да продължаваха страдах аз. И времето не ме направи по-силно, а ставах все по-ранима.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Сря Май 18, 2011 3:50 pm

Думите ѝ ме накараха,направо да летя от щастие,сърцето ми преливаше цялото от радост и тогава ми каза,че ако е забавление ,да си вървя,преди да съм я наранил.
- За забавление,на такъв ли мъж ти приличам,който търси само забавление ? -тя се опита да отговори,но аз спрях думите ѝ ,като сложих пръст ,на устните ѝ.
- Аз ,който цял живот,съм страдал,защото не съм значел за никой нищо,че всички ме мразеха заради постъпката на родителите ми ? -тя отново понечи,но аз отново с очи я помолих да ме изслуша.
- Този човек ,пред теб,не търси забавление,той търси любов,за цял живот,аз съм готов да ти я дам,а ти на мен Лиса ?-Сега вече я оставих да ми отговори,макар,че се страхувах от отговорът ѝ.
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Сря Май 18, 2011 3:58 pm

-Съжалявам - казах тихо. Може би с думите си го бях наранила по някакъв начин. Сведох поглед и го изслушах. Когато каза всичко се усмихнах. Приближих се до него и го прегърнах, като облегнах глава на рамото му. Лицето ми беше озарено от усмивка, искрена и не насила, както повечето пъти, когато не трябваше да бъда себе си, а Василида Драомир.
-Аз също - казах тихо на ухото му, едва доловимо, но достатъчно силно все пак за да чуе.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Christian Ozera Сря Май 18, 2011 4:19 pm

- Няма защо да съжаляваш,аз също се влюбвам в теб,какви ги говоря,вече съм влюбен -засмях се и отново я целунах.
- Толкова си пристрастяваща ,красавице и ме правиш толкова щастлив,че ми иде да го изкрещя,за да знае,целия свят,но няма да го направя.Няма да те компрометирам,като разберат,за връзката ни ,всичко ще е тайно.
Christian Ozera
Christian Ozera
Moroi King Family
Moroi King Family

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Lissa Сря Май 18, 2011 5:10 pm

-Нека всички да разберат, не ми пречи - казах му и след секунди долепих устни до негоните.
-Не ме интересува какво ще кажат, нека научат, неща не пречи. И да разбере някой не ме е срам да си призная, дари сама ще си кажа, че съм с теб - казах, като седят покорно в прегръдките му. Бях го прегърнала, не исках да го пусна, изплашена че може би ще ме остави.
Lissa
Lissa
The Big Boss
The Big Boss

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011
Age : 28
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

Беседката. Empty Re: Беседката.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите